سلام روز بخیر

-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ذوب حمایت میشود تصور خرید پله دوم در 1350ریال فعلا غیر ممکن است الان1534ریال تا این لحظه

-فخوز دوباره 10000ریال خیلی عالیه حضور در اینده در افزایش سرمایه اش جذاب خواهد بود اگر ترامپ تجارت جهانی را لگد نزند امروز

97/12/06اسفند دوماه قبل دوسال قبل چهار سال قبل ده سال قبل ما همیشه حامی فخوز بودیم امیدواریم افت بکند واصلاح کند فرصت ورود بدهد

یمه البر محدوده 1000ریال فی الاشاره مکررداشتیم فی الحال 1206ریال اندکی هم صف خرید نگاه ما به بورس درست است
-سنیر .فقط نگاه کن نه خریداری ونه فروشنده ای توصیه میشود یک دوماهی نگاه کن
-خریخت امروز بیشترین 1960ریال زما ن اشاره  محدوده 1850 ریالاگر برود افزایش وبعدباز بشودچند؟؟؟؟؟؟؟

-ختوقا ماههای قبل اولین اشاره محدوده زیر 1400ریال بود براحتی تا 2000ریال صعود کرد

واما قبل افزایش بهترین زمان خرید بود محدوده 1700ریال امروز قیمت سهم میانگین 1540ریال حق تقدم هم محدوده 540ریال

اما همین ختوقا در هشت ماه گذشته دهها بار نوسان مناسب دادکلا سهمی را که ما اینجا بررسی میکنیم در مقاطع مختلف حتما در ورود های بموقع سود خوبی خواهد داد

-ذوب رفت بالاامروز زمان اشاره ما هفته قبل درست بود
-من بعلت تراکم کار بالا وقت ندارم سهامی که تشخیص میدهم قبل از رشد اعلام میکنم فهرست نویسی کنم ولی در سال حتما 50 مورد سهم وروند را دقیق اعلام میکنم معمولا کانال ها فهرست سهام رشد کرده را اعلام وهزار منت سر کاربر می گذارند کلا کار درستی نیست ما را اگر فحش ندادید یک خدابیامرزی به پدر ومادرمان بدهید ممنون از شما
-احساساتی نشوید ولی ذوب اگر سنگ جلویش نیندازندواوضاع بر وفق مراد باشد هدف 2000ریال را نشانه رفته است
-فشار روی دلار=با فشارروی رشد بورس
-

بلوک ۱.۰۹ درصدی سایپا از این جیب به آن جیب شد/ نام خریدار

بلوک ۱.۰۹ درصدی سایپا معامله و مشخص شد توسط یکی از زیرمجموعه های مهم این شرکت خریداری و اصصلاحا" از این جیب به آن جیب شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز که با ادامه رشد قیمت سهام اغلب شرکت ها و شاخص همراه شده ، شرکت توسعه سرمایه رادین اقدام به عرضه بلوک ۱.۰۹ درصدی سهام سایپا کرد تا در صورت معامله از ترکیب سهامداری این شرکت خارج شود.

این بلوک شامل ۴۳۰ میلیون و ۵۶۰ هزار سهم "خساپا" بود که به قیمت پایه هر سهم ۳۷۵ تومان و ارزش ۱۶.۱ میلیارد تومان توسط کارگزاری بانک صنعت و معدن عرضه و خریداری شد.

بررسی های بورس پرس نشان داد بلوک فوق از سوی کارگزاری بانک پاسارگاد و از سوی سرمایه گذاری رنا خریداری شده که پیش از این مالک بیش از 1.6 درصد سهام سایپا بود. سایپا هم  به طور مستقیم و غیر مسقیم حدود 47 درصد سهام سرمایه گذاری رنا در اختیار دارد.

بنابراین این داد و ستد کاملا" دورن گروهی و اصصلاحا" از این جیب به آن جیب بود.

انتهای پیام

-صف خرید سنگین در بیمه البرزتا این لحظه
-ساعت 11/35 تا فردا صبح خدا نگه دار
-
-

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سبز مثل انعکاس ماهی بر سنگ رهروان فاطمه (س) زیست شناسی و بیوانفورماتیک می نویسم بر باد، تا نماند در یاد... واگویه‌های پسری کله معلق Jeffrey Colton کوچهـ دستگاه تصفیه آب آموزش پیشبینی فوتبال | ترفند های پیشبینی فوتبال | سایت پیشبینی فوتبال شانزده