سلام روز بخیر

-کانال ما در تلگرامapsahm@

-فردا چهارشنبه بازار باز شنبه 20 بهمن تعطیل یک شنبه 21 بهمن باز مثبت دوشنبه 22 بهمن تعطیل

خوب بعد 22 بهمن هم بازار بورس بسمت اخر ماه وبازاری ارام توام با اصلاح قیمت محدود

-در تلاش هستند صف فروش فبیرا را با خواهش وتمنا جمع کنند ولبی فروشنده سمج در سود فقط به سیو سود می اندیشد
-گروه فات اساسی مثبت وناجی سبز شاخص کل تا این لحظه
-گروه خودروشبیه یک گروه معلق منتظر خبر خوب هست
-گروه بانک نیزر گروه معلق منتظر اجرای افزایش سرمایه
-داستان فبیرا این بود بعد باز گشایی دوماه قبل بعد افزایش سرمایه اماتورها سهم را تا بالای 2100ریال بالا بردند والان که جایزه ها ازاد شده 30 درصد نزول طبیعی را شاهد هستیم اگر تا ساعت 12/30 صف فروش جمع نشد  فردا صف فروش جمع خواهد شد ولی به معنای تثبیت قیمت نیست باید صرفا نظارت کرد تا مدتی سهم دست به دست شود
-گروه کانه های فی مثبت کاما کروی هر دو صف خرید تا این لحظه
-موارد فنی اموزشی فبیرا زیاد است طلسم فبیرا امروز هم شکسته نشده است
-ذوب در محدوده زیر 1300ریال کف ساخت وبالا امدالبته در قیمتهای خاص خودش فبیرا هم چنین حرکتی را پس از اصلاح قیمت انجام خواهد داد

-اخابر خرید در ده سال گذشته 348,400,169ریال

اخابر فروش در ده سال گذشته در چندین نوبت متناوب در تاریخ های مختلف
445,550,040ریال

سود خالص97149871ریال

چرا سوابق گذشته خرید وفروش را باز خوانی میکنیم خوب باید اشکالات را رفع نماییم

ولی در ومعادن در ده سال گذشته بعلت صدور پی درپی قطعنامه های شورای امنیت در تله بدی گرفتارشدیم وضرر کردیم.

اما الان که اکثر نمادها راچک میکنم سودهایی کردیم اصلا فراموش کرده ایم چون سود جلوی چشم نمی اید ولی ضرررژه میرود

-اما نکته فنی الان نمیشه به غول سنگین لاک پشتی ومعادن برای سود گرفتن حمله کرد چون باید شرایط فنی مهیا شود

-خساپا خرید در ده سال گذشته922,078,410ریال

خساپا فروش در ده سال گذشته
1,036,460,123ریال

سود خالص114381713ریال

-بله خساپا در ده سال گذشته شکست سختی از ما خورده است نگاه روانی به این خرید ها وفروش ها ایجاد انگیزه برای ادامه کار پر قدرت در بورس را در ذهن ما محرز می سازد
-وقتی امار خرید وفروش در یک سهمی را نگاه میکنم می بینم دهها بار وارد وخارج شده ام یعنی تسلیم نشده ام سرانجام در دهها پله متفاوت ان سهم را شکست داده ام.مشکل اینجا بوده من خوب سود میکردم ولی خانواده حساب را با قدرت در سالهای مختلف خالی کرده انداین هم اثر روانی منفی در ذهن یک فعال بورس

-دلر خرید در ده سال گذشتهالبته بدون احتساب سودهای سالیانه دریافتی از دارویی ها

164,044,093ریال

دلر فروش در ده سال گذشته
265,082,366ریال

سودخالص101038273ریال

-ولی روی بد سکه زمان صدور قطعنامه های هسته ای الان یادم نیست در دو مورد دارویی در تله گیر افتادیم چرا اشاره به قطعنامه های هسته ای میکنم چون ضرر اشتباه ما نبود شوک های ناگهانی در کمتر دو ثانیه بازار را قفل می کرداما کشف سودهایی مشابه دلر واقعا با تحقیق بوده واتفاقی نبوده است

-فملی خرید در ده سال گذشته بدون احتساب سود های سالیانه1,381,047,354ریال

-فملی فروش در ده سال گذشته بدون احتساب سود های سالیانه

1,493,897,587ریال

سود خالص112850233ریال

-سودها فشرده ومیلیمتری  وکسب سود در رقابت فشرده یعنی تسلط به روندها نتیجه یک تجربه طولانی است

-مطلب کروی را روزهای قبل گذاشتم وبرای شما ضرر وسود را عمدا به تصویر کشیدم وموفقیت را تشریح کردم اتفاقی نبوده است حسن ختام بحث مطلب کروی را دوباره می گذارم

-قصه کروی

اما نکته فنی وروحیه ساز امروز حدود هشت الی نه سال پیش دقیقا حضور ذهن ندارم در گرماگرم خرید وفروش کروی این نماد 5میلیونی به من ضرر زد من هم ترک یک لحظه عصبانی شدم صورتم مثل چغندر قرمز شد وقسم خوردم انتقام خونینی از کروی بگیرم زمان زیادی برد ولی

در 22 بار خریددر تاریخ های مختلف ودر قیمتهای مختلف وکشیک ومراقبتهای فنی در مجموع

مبلغ2327545958ریال خرید

ومبلغ 2534153103ریال فروش

ومبلغ 206607145ریال سود کسب کردم

یعنی بیست میلیون تومان اوایل دهه 90 سود بردم

همین نبرد تن به تن سخت نفس گیر سخت طاقت فرسا با عث شد در مقابل ضرر بایستم وضرر را شکست سختی بدهماین مطلب را گفتم بدانید اینجا حلوای مجانی پخش نمی کنندبلد نباشی خون بدنت را هم از دست خواهی داد.یک بار تو شوک قطعنامه ها 40 میلیون ضرر کردم ولی ولی سخت مثل فولاد در بورس محکم شده بودم جبرانش کردم چون همان داستان کروی بهم درس سختی داده بودامروز بازار . بود این حرفها را گفتم تا روحیه ات را نبازی من فبیرا دارم تو قیمت مفت خریدم

-منتظر قطعیت افزایش سرمایه ددام بودیم رو کدال امد داداش فبیرا است بعد باز گشایی باید ولش کنید به ته تنور بیفته

-اگر می بینی فلان کانال وفلان کانال با قدرت ممبر ها سهم را بالا می برندان قدرت شخصی وتوان فنی صاحب کانال نیست صرفا تجمعی از اماتورها در یک کانال استاما تجربه به ما اموخته این روش یعنی همین روشی که جلو میرویم نتیجه دایمی وبلند مدت پر سودی دارد
-اگر مثل گذشته طرح جامع معلم بورس را عرضه نمی کنیم واقعا فرصت این کار را نداریم وگرنه مبحث اموزشی که ما راه انداخته بودیم بسیار فراگیر وکارشناسی بود امامجال نفس کشیدن به ما نمیداد برا همین تعطیل کردیم

-تجربه خیلی مهم است کسب تجربه با خرید 800 سهم در 800 نوبت معاملاتی طی ده سال اتومات سناریوی اموزش را تکمیل می کندجالب است بدانیددوبار  طی دوسال مختلف امار گرفتم

یک بار در 48 خرید از سهام مختلف  در 5 سهم ضرر و43 سهم سود بردم

ویک بارد یگر در 40 خرید در 5 سهم ضرر ودر 35 سهم سود بردم

اگر این اتفاقا ت نیفتد به نتیجه مطلوب نخواهید رسید

-بازی فبیرا کشیده شد به فرداسهم فعلا متلاطم وطوفانی است برای کشتیرانی مناسب نیست

-دامین فرایند ده سال گذشته درسبد ما

خرید504,673,860ریال

فروش
614,244,132ریال

سود خالص109570272ریال

-امروز مرور مشق های روزانه ام بود تا بفهمم در کجا ایستاده ام وچکار باید بکنم ذهنم رفت سمت دامین تا به خودم بگویم شناخت کاملی از صنعت دارو دارم یعنی با بعضی از گروهها بیش از حد کار کرده ام

-البرز خرید در ده سال گذشته1,217,618,844ریال

البرز فروش در ده سال گذشته1,314,729,760ریال

سود خالص97110916ریال

هیچ وقت به خودت نگو بدشانسی من در ده سال قرمز بازار بورس از فرصتها استفاده کردم یعنی قرمزی بازار همیشه نعمت است از البرز راکد کم تحرک هم میتوان سود گرفت

-زگلدشت جمع خرید از بدو ورود شرکت

409,311,614ریال

زگلدشت جمع فروش از بدو ورود شرکت به بورس
529,166,324ریال

سود خالص119854710ریال

به هیچ وجه در یک صنعت خاص معامله نکرده ام چرخشی وادواری در همه صنایع حضور داشته ام چقدر میگفتم زگلدشت در محدوده 3700ریال کسی توجه نمی کردومن با لبخندی تو دلم می گفتم منتظر باشید تا صعود را در اینده با حسرت ببینید

-تلاش تلاش تلاش تا فردا خدا نگه دار
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها biya2charge.ir سایت خرید اینترنتی تاریک دانلود سریال قورباغه Elizabeth کد های تخفیف , کوپن تخفیف , تخفیف یک روز زیبا سراغ من بیا... Douglas