سلام روزبخیر

-کانال ما در تلگرامapsahm@
-کشف روندهای معتبر
-اول حریل تا همین جا خوب مثبت خورد
-دوم خریخت کشف روند روزهای قبل در کف
-سوم سنیر تمام بازار را با رشد خیره کننده به چالش کشید سهمی فاقد حتی یک اماتور
-چهارم ولشرق از مقاومت 2300ریال عبور کرد
-اما سنیر کوچک با استحکام خود به ما تجربه بزرگ اموخت رفیق تا میتوانی از اماتورها فاصله بگیر
-خریخت هدف اول 1200ریال
-ادامه مطلب نویسی از ساعت 10
-من از سهم هایی  شبیه خریخت اصلا خوشم نمی اید ولی نگاه ما به روندهای های بازار دیده بانی وبی طرفانه است وصعودهای احتمالی را باید دیده بانی کنیم ونظر بدهیم
-شاخص کل مو.قتا از مرز 200هزار واحد عبور کرد
-گروه خودرو گروه فات اساسی که مثبت باشند در کل بازار تاثیر می گذارند
-تفنگ دولت در مقابل تحریم بورس است.انچه می بینید همین جمله هست
-وتجارت 351ریال قیمت بازگشایی وبصادر 391ریال قیمت بازگشایی سونامی گروه بانکی در اینده امروز 98/01/26
-بزرگترین نبرد تاریخی خریداران وفروشندگان وتجارت در سال 1398 البته شاید نبرد وبصادر بزرگتر باشد در حال وقوع است
-وتجارت سیاهی لشگری عظیم از اماتورهای گنجشک روزی
-مواظب هیجان های 9 ریشتری مثبت ومنفی قلب بورسی ات باش قطعا هیجان چه از نوع مثبت وچه از نوع منفی فاتحه قلبت را خواهد خواندرگها منقبض وبیماری اوج خواهد گرفت
-تیک معامله وتجارت مثل بمب اتمی هیروشیما است وبمب دوم ناکازاکی وبصادر خواهد بود

-نه نه وتجارت بمب اتم نیست وتجارت چیکشلوب است

چیکشلوب، یوکاتان یک شهر است، که در ایالت یوکاتان مکزیک واقع شده است.

در سرشماری سال ۲۰۰۵، این شهر جمعیتی بالغ بر ۵٬۰۵۲ داشته است.

دهانه چیکشلوب که بزرگترین دهانه برخوردی در زمین است در نزدیکی این شهر واقع شده است و علت نام گذاری این دهانه نیز نزدیکی به همین شهر است. این دهانه حدود ۶۵ میلیون سال قبل با برخورد شهاب‌واری به قطر ۱۰ کیلومتر که احتمالاً باعث بوجود آمدن رویداد انقراض کرتاسه-پالئوژن شده است که با انقراض دایناسورها همراه بوده است. به احتمال زیاد روستایی به نام پروگرسو به فاصله ۶ کیلومتری در شرق این شهر مرکز این دهانه است.

در زبان محلی چیکشوب از دو بخش چیک به معنای کک و شلوب به معنای شیطان یا دیو یا شاخ تشکیل شده است.
-ارتش ایالات متحده قطعا در مقابل لشگر کشی خریداران وفروشندگان وتجارت شکست خواهد خورد صبح گفتم تفنگ دولت همین بورسه لایق بوسه من نمیگویم وتجارت بخر یا بفروش من تشریح عملیات می کنم دیده بانی می کنم
 سُبْحانَ اللهِ، وَ الْحَمْدُ لِلهِ، وَ لا إلهَ إلاّ اللهُ، وَ اللهُ أکْبَرُ

-کاش مسولانی داشتیم قدر ومنزلت این کشور عظیم وپهناور را میدانستند ولی حیفده سال است فریاد میزنیم از پتانسیل بورس استفاده کنید اقایان سال 1398 به فکر افتادند
-

"وتجارت" آماده بازگشایی شد/ بزرگ‌ترین بانک و شرکت بورس/ تمدید سفارش گیری

نماد بانک تجارت آماده بازگشایی شد و تا دقایقی دیگر سهام بزرگ‌ترین بانک و شرکت بورس با احتمال قیمت تئوریک حدود ۳۵ تومانی هر سهم داد و ستد می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، با اتمام مرحله سپرده گذاری سهام جدید و ناشی از افزایش سرمایه بانک تجارت، نماد این بانک برای امروز آماده بازگشایی شد و تا دقایقی بعد ، سهام بزرگ‌ترین بانک و شرکت بورس از لحاظ سرمایه اسمی و با احتمال قیمت تئوریک حدود 35 تومانی هر سهم داد و ستد می شود.

در این رابطه،مدیر عملیات بازار شرکت بورس تهران با صدور پیامی اعلام کرد: نماد معاملاتی شرکت بانک تجارت(وتجارت)پس از برگزاری مجامع عمومی فوق العاده مبنی بر تصویب افزایش سرمایه و عادی بطور فوق العاده مبنی بر انتخاب اعضای هیئت مدیره بدون محدودیت نوسان قیمت بااستفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله است.

براساس این گزارش، درحالی با ورود سفارش های خرید و فروش بیش از یکی دو میلیاردی سهمی در قیمت های 50 تا 45 تومانی هر سهم، بخشی از تمرکز فعالان به این بانک معطوف شد که مدیر عملیات بازار شرکت بورس تهران در پیغامی دیگر اعلام کرد: سفارشگيري در نماد معاملاتي بانك تجارت (وتجارت) تا ساعت 12:30 ادامه خواهد داشت و راس ساعت مذكور مچينگ انجام خواهد شد.

"وتجارت" در مجمع آخرین شنبه سال قبل با افزایش سرمایه 390 درصدی و از محل تجدید ارزیابی دارایی ها (از حدود 4.5 به بیش از 22 هزار میلیارد تومان) به  بزرگ‌ترین بانک و شرکت بورس از لحاظ سرمایه تبدیل شده است.

انتهای پیام

-
-
-
-
-
-
-
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : وتجارت ,بورس ,بانک ,شرکت ,قیمت ,بازار ,شرکت بورس ,بزرگ‌ترین بانک ,افزایش سرمایه ,دیده بانی ,آماده بازگشایی ,خریداران وفروشندگان وتجارت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ ندا -مجله سرگرمي و علمي me & my weblog خرده ریزهای روزمره تخته سیاه زبورِ دل زندگينامه مشاهير ايران و جهان Deeper Insight Mahdi Bayat بهترین قالیشویی تهران | قالیشویی زن Stephanie