سلام روزبخیر

-کانال ما در تلگرامapsahm@
-صف خرید سنگین در نماد داروتا این لحظه
-مانگاه میکنیم ولی عده ای دبالک را می خرند سهم را رصد کنید امروز 98/02/07
-ماحاضریم کگاز را 5000ریال هم بفروشیم البته جایزه ها غیر قابل معامله هستند ولی عده ای در 5674ریال با جرات می خرند
-

فروش فوری پژو ۲۰۶ تیپ دو و پژو ۴۰۵ بنزینی ایران‌خودرو از صبح امروز

فروش فوری دو محصول پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو ۴۰۵ بنزینی ایران‌خودرو از صبح امروز شروع می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فروش فوری دو محصول ایران‌خودرو و شامل پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو ۴۰۵ بنزینی از ساعت ۱۰ صبح امروز به‌صورت فوری ۳۰ روز کاری انجام می‌شود .

براساس این گزارش، قیمت پژو ۲۰۶ تیپ دو ۶۷ میلیون و ۲۸۳ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت پژو ۴۰۵ بنزینی ۶۳ میلیون و ۱۵۸ هزار و ۴۰۰ تومان تعیین شده است.

مشتریانی که طی ۱۸ ماه گذشته اقدام به خرید خودرو این شرکت کرده باشند امکان ثبت‌نام ندارند.

انتهای پیام

-سرعت سیستم بالا همه سایتها باز میشوند ولی معاملات برخط انلاین موقتا قطع
-وبصادر-تاپیکو-بفجر -خودروتا این لحظه شاخص را مثبت نگه د اشته اند
-پلاسک تا این لحظه توانسته مقاومت بالای 1500ریال را حفظ کند
-دبالک گویا قصد رشد داردالبته این گزینه بلند مدت است
-بورس الان 13 حق تقدم در حال معامله داردفرابورس باید جدا چک شود
-مشکلی که ناظر بورس دارد قیمت های باز گشایی1-بعد تقسیم مجامع سود2-حق تقدم ها 3-بازگشایی بعد افزایش سرمایه ها می باشد
-
معاون صنایع وزارت صنعت برای سال ۹۸ اعلام کرد:

برنامه تولید یک‌ میلیون و ۲۲۰ هزار خودرو با رشد ۳۷ درصدی ایران خودرو و سایپا

معاون صنایع وزارت صنعت با اعلام برنامه تولید حداقل یک میلیون و ۲۲۰ هزار خودروی سبک و سنگین در سال ۹۸ پیش بینی کرد آمار تولید ایران خودرو و سایپا با رشد ۳۷ درصدی روبرو شود.‌

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فرشاد مقیمی در مورد برنامه تولید خودرو در سال ۹۸ به شاتا گفت: سهم هر کدام از دو خودرو ساز بزرگ در مجموع حداقل یک میلیون و ۱۰۰ خوردو است. دیگر خودروسازان نیز حداقل ۱۰۰ هزار تولید خودرو دارند.

وی افزود: همچنین طبق این برنامه تا پایان سال حداقل ۲۰ هزار تولید خودروی سنگین خواهد شد.

براساس این گزارش، ایران‌خودرو و سایپا طی سال گذشته در مجموع قادر به تولید ۷۹۸ هزار و ۹۲۸ دستگاه انواع محصول سواری شدند که سهم ایران خودرو ۴۱۵ هزار و ۴۸۵ دستگاه و سایپا ۳۸۳ هزار و ۴۴۳ دستگاه بود.

انتهای پیام

-تولید این همه خودرو فقط الایندگی دارد وشلوغ شدن خیابان ها چقدر خوب بودخودرو برقی تولید میشد

-چند روز است می گوییم کگاز نخرید جایزه ها ازاد بشود فروشنده زیاد داردولی بازار تابع افکار من نیست سهم با حمایت روبروست

وشاید هم من اشتباه میکنم

-کگاز صف خریدبرداشت کلی این است سهم قبل از ازاد سازی جایزه ها حمایت میشودواسمش را میشود گذاشت سهم با پدرومادر دار واصل ونسب دار.قرار است دوکلمه به شما دقیق یاد بدهیم
-دبالک صف خرید حدسم درست بودصداقت عنصری است در ده سال گذشته هیچ وقت ان را تخریب نکرده ام
-فصل مجامع دارویی ها است تا اخر تیرماه برو بررسی کن ببین دیران چرا صف خرید است
-نماد دارو که صبح اشاره کردم الان 1 میلیون تا این لحظه صف خرید ومیانگین یک میلیون عرضه شده اگر امروز عرضه شده فردا هم عرضه میشود

-خبهمن دوبار ه در مدار 1400ریال.خبهمن را عمدا اشاره میکنم بدانی در یک سال گذشته دوبار از محدوده 900و1000ریال به محدوده 1400ریال صعود کرده است یعنی 80 درصد صعود در عرض یک سال بعلاوه صعودهای خرده ریزه ونوسانهای مکرر ده درصدی

اگر گفتم خبهمن ذوبی دیگر. جمع بندی بکنی به همان نتیجه ما میرسی

-در نوشته های شخصی من یک نکته فنی دیده میشود کلا با سهام رند میلیاردی اعصاب خرد کن کار نمی کنم
-حریل الان 1804ریال صف خرید اخرین اشاره ما محدوده 1400ریال بود وسال گذشته بیش از ده بار در کف های نزولی اشاره کردیم.قطعا خودم به خودم نمره بیست میدهم چرا چون حرف بی ربط چرت نوسانی وسفته بازی نمیزنم
-همیشه هم گفتم ورود اول 100 هزار تومان تستی
-الان البرز در 1314ریال صف خرید است دهها بار طی سالهای مختلف در محدوده 1000ریال اشاره کرده ام
-الان کجاست ولشرق 1850ریالی؟؟؟؟؟

-در اینده ای نزدیک امور اداری افزایش سرمایه وپرداخت سود سالیانه از طریق سامانه سپرده گذاری مرکزی وجوه.سجام انجام خواهد شد

https://dara.csdiran.com

-درلینک بالا قسمت افزایش سرمایه در پایین سایت درج شده ولی هنوزفعال نشده بزودی فعال میشود
-گروه برق روزهای قبل اشاره کردیم الان بکاب -بالبر-بموتو- بکام-بسویچ با صف خرید روبرو هستند
-در گروه غذایی غالبر-غبشهر صف خرید تا این لحظه
-تکنو صف خرید لبوتان تکمبا هم صف خرید در گروه ماشین الات وتجهیزات لسرما هم صف خرید
-عرض کردم بازار تمایل دارد بیشتربا نمادکناره کار کند تا نمادهای رند
-ممکن است نمادهایی که ما اینجا نام میبریم بعلت نوسانات 20 الی 50 درصدی موقتا متوقف ویا به هر علت قانونی توسط ناظر در حال توقف ویا متوقف شده باشند
-ساعت 12/15 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اطلاعات عمومی وفناوری پایگاه آموزشی شهرستان شیروان تعمیرات آیفون تصویری (تخصصی)22586135 repair ifonTaknama نمایندگی انحصاری شرکت های قطعات خودرو فرانک و توسن و یلکن در استان قزوین شایان گرافیک سالم زيبا مدلینگ