سلام روزبخیر

-کانال ما در تلگرامapsahm@
-فملی فولاد روند صبح تا این لحظه مثبت
-فروش فله ای سهام بد وخوب با هم وفردایی نه چندان دور در صف خرید باید قرار بگیرید
-فخوز هم تا این لحظه مثبت است
-صف فروش یک پارچه در گروه دارویینم نم دکوثر تا این لحظه متعادل شده است
-دیشب در کانال هم توضیح دادم tsetmcبرترین عرضه را نگاه می کنید هر گاه صف های فروش میلیونی MMMMMMMمحو شدزمان خرید فرا رسیده استفعلا فقط نظارت
-تا این لحظه نمادهای خپارس-خودرو متعادل شده اند
-صف های فروش در گروه انبوه سازی نیز سنگین است تا این لحظه
-یا دهمان جمله خودم می افتم ماه قبل چند بار تکرار کردمزیر پوست بازاراصلاح قیمتی مشاهده میشود.پلن معاملاتی گوشزد میکرد مقدار قابل توجهی نقدینگی اماده نگه داربرادر من صبر میکنیم ته چاه یوسف را از چاه در می اوریم
-افرین به خپارس صف خرید سنگین تا این لحظه
-افرین به خبهمن 1919ریال مثبت در بازار ریزشی خبهمن کمترین افت را داشت
-گروه خودرویی در حال متعادل شدن ومقداری هم مثبت البته اخر وقت ملاک نتیجه خواهد بود
-گروه کانه های فی کچاد -کگل -ومعادن هم تا این لحظه مثبت
-اما باید صبر کنید تمام صف های فروش بازار جمع شود
-ما فروشنده هیچ سهمی نیستیم چون این 20 درصد نزول دوباره رشد خواهد کرد
-گروه حمل ونقل هم صفهای فروش قابل توجه داردباید جمع شود

-بهترین روند را کشف میکنیم مکانیزم عرضه وتقاضا عادلانه ناگهان یک عرضه کننده عمده می اید ختراک ویا سهم مشابه را صف فروش میکند

ناظر هم صرفا نظاره گر است ولی وای به روزی که سهمی چند ریال بخواهد رشد بکند.؟؟؟؟؟؟؟

-جمع کردن صفهای فروش در محدوده شاخص 300 هزار واحد اشتباه است بگذارند شاخص کل تا محدوده 280 هزارواحد افت بکند کلا صفهای فروش واقعی تخلیه بشود بعد دوباره با سرعت بازار رشد میکند اما اماتورها گوشمالی درستی می بینند
-رییس جمهور محترم لطف کنند خواهش میکنیم در مو.رد بازار سرمایه  صحبت نکنند وبه امورات دیگر مثلا مسکن اجتماعی بپردازند
-چند گروه امروز صف فروش جمع شد و.روزهای اینده بقیه گروها مثل دارویی انبوه سازی حمل ونقل وبقیه به تعادل خواهند رسید
-دیروز اخر وقت نام پست بالا را ولساپا حجم معاملات بالا درج کردیم امروز این نماد مثبت بود دیروز اواخر وقت مشخص بود امروز ولساپا بسوی مثبت خواهد رفت
- مبلغ 237 هزار تومان فلان سهم را در حال کشیک بودیم بخریم زنگ تلفن امروز دومورد بود یکی از مشهد یکی از شهرستان رشته کار از دست دررفت مجبور به گران خریدن شدیم.تورا جان هرکی دوست داری زنگ نزن
-

حداکثر قیمت ۱۴ محصول لبنی تعیین شد/ کنترل بهای ۷ کالای اساسی

حداکثر قیمت شیر خام و ۱۴ فرآورده‌های لبنی تعیین شد و ستاد تنظیم بازار دستور کنترل قیمت ۷ کالای اساسی و مصرفی را صادر کرد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علیرضا رستمی مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و موادغذایی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان گفت: حداکثر قیمت کیفی‌ترین شیر خام و ۱۴ فرآورده‌های لبنی تعیین و ابلاغ شده و پیگیری ها از شرکت های دامداری که قیمت ها را رعایت نکرده باشند در جریان بوده و چند پرونده تخلف ه مراجع تعزیری ارسال شده است .

براساس این گزارش، همچنین ستاد تنظیم بازار به وزارت جهادکشاورزی، شرکت بازرگانی دولتی ایران و سازمان حمایت ، دستور کنترل قیمت ۷ کالای اساسی و مصرفی را داد و اعلام کرد: با توجه به روند تغییر قیمت سطح بازار سازمان حمایت مبنی بر افزایش قیمت جوجه یک روزه، شیر پاکتی استریل، برنج پاکستانی، شکر، تخم‌مرغ، ذرت خارجی و خیار ، مقرر شد ضمن بررسی علل افزایش قیمت این محصولات اقدامات لازم از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط از جمله اقدامات نظارتی و عرضه کالا تا رسیدن بازار به تعادل انجام و نتیجه آن به کارگروه تنظیم بازار ارائه شود.

انتهای پیام

-ارفع من بعد افزایش سرمایه بیرون امدم حجم سنگین داشتم با 4 درصد ضرر اصلا ضرر حساب نمیشود من در بازار نزولی شروع به جابجایی حساب شده میکنم ونهایتا ضرر را دهها بار مهار کرده ام همین ارفع بزرگترین خدمت را به من کرده است سهمی محکم با ورود وخروج بموقع جلوی ضرر را گرفته مهم زمان خروج ورود است

-برای پخش -ختراک -مادیرا هم سناریو داریم.یعنی توی بازار نزولیبه جنگ ریزش میرویماین بخشی از پلن معاملاتی است

امروز حق تقدم پخش خریدم پله اول.برادر من وقتی زنگ میزنی من ذهنم  از کشیک دادن سهم پرت میشود همین حق پخش امروز280ریال بالا وپایین داشته است کم رقمی نیست.

-کل داستان بورس در دو کلمه خلاصه میشود مهار ضرر
-چون سودگیری کار سختی نیست
-تا فردا خدا نگه دار

-وقتی در بازار بشدت نزولی یک سهمی نزول میکند ودرجا میزند شما محکوم به صبر هستید ویا باید مدام در پله های کمتر به روش پله نزولی بخرید

ولی وقتی سهمی  با حق تقدم هر دو نزول میکنند شما با گزینه های انتخابی مختلف ومتفاوتی روبرو هستید ونهایتا اگر حرفه ای باشید براحتی ضرر را مهار وحتی باسود مکفی خارج خواهید شداین روزهای کوتاه تلخ روزهای شادی هم درپی خواهد داشت انشا الله

-مهار ضرر درابان ماه. فرقی نمیکند 10و20و25 درصد تمرین کنید تمرین وتوکل به خدا
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : بازار ,قیمت ,مثبت ,لحظه ,گروه ,سهمی ,لحظه مثبت ,تنظیم بازار ,لبنی تعیین ,سازمان حمایت ,صفهای فروش ,ستاد تنظیم بازار
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انواع هواکش صنعتی دمنده و مکنده کینگ فایل مرکز تعمیرات سخت افزار ، تعمیرات لوازم خانگی ،مرکز موبایل ایران قالب تجهیزات دندانپزشکی خدمات طراحي رابط کاربري برج موزیک| دانلود اهنگ |موزیک برج Sandy دانلود پروژه مهر