سلام روزبخیر

-کانال ما در تلگرامapsahm@
-تا بازار بورس از صف های فروش تخلیه نشده است نباید اقدام به خرید کرد
-علایم صعود از بین رفتن صف های فروش وحداقل تشکیل 20 الی 30 نماد د ارای صف خرید است
-گروه بانک متعادل ومقداری هم مثبت تا این لحظه فقط بانک دی مقداری صف فروش دارد
-نماد سرچشمه امروز باز گشایی میشود این سهم طرفداران زیادی دارد قبلا هم کشف روند شده است  اگر در کف معتبر عرضه شد مناسب خرید است ودر سقف قیمت خرید بی منطق خواهد بود درج مطلب امروز 98/07/28
-اول صبح هم عرض کردم بازار باید از صفهای فروش تخلیه شود
-
دبیر انجمن سیمان اعلام کرد :

پیش بینی رونق و توسعه ویژه صنعت سیمان و آمار صادرات نیمه اول سال

دبیر انجمن سیمان با اعلام صادرات۶.۶ میلیون سیمان و کلینکر در نیمه اول و ارزآوری حدود۳۰ و ۱۸ دلاری هر تن ، پیش بینی کرد این صنعت بورسی در سال جاری رونق و توسعه ویژه ای داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، عبدالرضا شیخان با اشاره به صادرات سیمان و ارز آوری این کالا طی نیمه اول سال جاری به باشگاه خبرنگاران جوان  گفت: در ۶ ماه اول ،صادرات کلینکر ۳ میلیون و ۷۸۵ هزار تن و صادرات سیمان ۲ میلیون و ۸۵۸ هزار تن و در مجموع ۶ میلیون و ۶۴۳ هزار تن بود .

وی با اشاره به افزایش ۴.۸ درصد تولید سیمان در ۵ ماه نخست نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، ادامه داد :حمل و نقل یکی از اصلی‌ترین مشکلات این صنعت بوده و مدتی است کرایه حمل و نقل داخلی و دریایی افزایش یافته و رقابت بین کشورهای صادرکننده سیمان را نیز از بین برده است.

این مقام مسئول افزود: با توجه به اینکه سیمان محصولی حجیم و کم ارزش بوده و از طرفی دیگر کالای تجاری نیست ، دولت باید برای حمل دریایی ، یارانه ایی تخصیص دهد. با این حال کمبودی در تولید سیمان نبوده و امکان توان تولید هر میزان نیاز کشور وجود دارد و پیش‌بینی می‌شود صنعت سیمان در سال جاری رونق و توسعه ویژه ای داشته باشد و اگر کارخانه‌ها با ظرفیت ۶۰ تا ۶۵ نفری نیروی انسانی به فعالیت ادامه دهند قیمت‌ها روند اصلاحی به خود خواهد دید.

به گفته شیخان ، ارزآوری صادرات هر تن سیمان و کلینکر حدود ۳۰ و ۱۸ دلار ارزآوری بوده و بسته به ارسال محصول از مرزهای مختلف ممکن است این رقم بیشتر هم باشد .

انتهای پیام

-در این بازار سراسر اصلاح قیمت ختراک همچنان صف خرید است
-دارم به این موضوع فکر میکنم من قبلا دست قرمز بازار را خوانده بودم ومقدار قابل توجهی همیشه نقد دارم از این دست ریزش ها هم بسیار دیده ام وگذشت زمان به نفع سهامداران صبور تمام خواهد شد اما.تازه وارد ها راه سختی پیش رو دارند
-بازار تعریف جدیدی دارداین اصلاح قیمت نشان میدهد مسولان دوست ندارند نقدینگی در بورس بشدت رشد بکند روند فعلی بورس یک نوع عملیات مهارسازی نقدینگی محسوب میشود
-ختراک ما چکاپا را موقتا شکست دادچکاپا الان صف فروش تا این لحظه.چکاپا پتانسیل بسیار قوی برای رشد دارد ولی بازار تعیین کننده عرضه وتقاضا حکم اول واخر را صادر می کند شاید من هم روزی چکاپا بخرم ولی زمانش نامعلوم است
-من فقط سهم در سود را خواهم فروخت وهیچ سهم در ضرر را نخواهم فروخت چون در کف بسیار پایین به وقت نامشخص پله های بعدی را خواهم خرید ویا سهم وحق تقدم را جابجا خواهم کرد.دقیقا با سناریو خاص هر سهم جلو میروم.از نگاه من هر سهمی نهایتا محکوم به شکست است
-دقیقا اگر کسی از پلن معاملاتی خاص منظم خود پیروی کند بلند مدت پیروز میدان است
-حسا د ت وبغض عقب ماندگان از رشد زیبای بورس چنین وضعی را پایدار کرده است
-تا این لحظه بسویچ مثبت وصف خرید سهم انگار طلسم شده فقط برای رشد
-فاذر تا این لحظه مقداری صف خرید دارد
-ولساپا تا این لحظه 61 میلیون سهم معامله شده است
-صفهای فروش همچنان پابرجا است امیدواریم در ایندهای نزدیک جمع بشود
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جادوی سخن Jamie ♡best weblog♡ فریاد های بی صدای دلم south korea آمد دانلود | دانلود آهنگ و فیلم میاندوآب وبلاگ شخصی حمیرد رمضانی ایران بیت باکس | Iran beatbox