سلام روزبخیر

-کانال ما در تلگرامapsahm@
-مادیرا در محدوده بالای 7000ریال دیروز به حمایت برخورد وامروز مثبت شد وحق تقدم نیز فعلا در محدوده 5800ریال با حمایت روبرو شده است
-نگاه لحظه ای به بازار وشاخص کل احتمال اصلاح قیمت تا محدوده 290هزار واحد مشاهده میشود امیدواریم بازار در محدوده 300 هزار واحد حمایت شود وشاهد حرکت رو به بالا باشیم
-دیروز حق تقدم مادیرا 5800 ریال الان 6057 ریال دقیقا موقتا بر سود نشست قصه تمام شد دیروز  جو بازار انچنان خوب نبود جرات نکردیم اعلام کنیم

-مادیرا صف خرید تا این لحظه
-دیروز ما 5800 ریال اخرین پله خرید حق تقدم مادیرا را انجام دادیم ترسیدیم زیاد هم نخریدیم. از بس در اتاق های گفتگو ادم فحش وناسزا می بیند جرات اعلام یک روند صحیح را پیدا نمی کند
-صف خرید سنگین در مادیرا
-یادتان می اید گفتم اه مادیرای من.

-من طبق قانون پلن معاملاتی صرفا جنبه اموزشی دارد می گویم در 8555ریال مادیرا را فروخته  ودر چند پله نزولی حق تقدم مادیرا را خریده ام

شکست سختی را به مادیرا تحمیل کردم

-مهم جایزه های مادیرا هست در سبدمان اسیر است.جمع حق تقدم وجایزه حدودا 50000سهم داریم که مجموع ان میشود پله اول

حالا منبعد میتوان طبق حرکتهای اینده پله های جدید 50000تایی را خرید ویا نخرید دوماه طول کشیده بر بازی مادیرا مسلط شده ایم

پس یک شبه ناگهانی سیگنالی نبوده

-تمام توضیحات من جنبه اموزشی دارد
-هیج وقت حرفهای مرا به تمسخر نگیرید دیدید التر ناتیو مادیرا رابرو تو نخ التر ناتیو
-چرچیل راست میگه چکاپا سهم پر پتانسیلی است ولی کشف زمان انفجار چکاپا مهم است مثل همین مادیرا مادیرا را ما تستی با 10000سهم شروع کردیم قبل از افزایش  سرمایه ولی توی این مرحله میانگین 50000سهم وحق وجایزه داریم منظور یک شبه نبوده
-معلوم نیست دوماه دیگر سه ماه دیگر یک دقیقه دیگر یک التر ناتیوخسته کننده در نماد وبیمه مشاهده میشود
-بزرگترین سوال ذهن شما این است کی وکجا وچگونه بخریم؟؟؟؟؟ جواب این است اول الترناتیو را تشخیص بده بعد طی چند مرحله پله صعودی ویا پله های نزولی بخر.قطعا بدانبا سیگنال کانا لها ره به جایی نخواهی برد
- درابان ماه نمادهای پخش وحق تقدمش مادیرا وحق تقدمش را کشف روند کردم هر ماه با توکل به خدا همه چیز ممکن است شک نکن تلاش کنی نتیجه می گیری.آه مادیرای من
-سهامداران خرد را خسته کردند از مادیرا حذف کردندزمانی که بتوانی با سفته بازها بجنگی همکان نقطه نقطه پیروزی است
-وقت وزندگی خودتان را وقف نمادهای بانکی نکنید انجا بازیگران خاص خود را دارند
-

پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی منجر به صف خرید سهم بورسی شد

سهم بورسی از برنامه افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی خبر داد و صف خرید شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه 300 درصدی خبر داد و با رشد 5 درصدی به قیمت 24193 ریالی هر سهم رسید و صف خرید شد.

بر این اساس، "حپترو" به منظور خرید 10 دستگاه کشنده فوتون ، 21 دستگاه تجهیزات راهساری و معدنی درنظر دارد سرمایه فعلی را از 20 به 80 میلیارد تومان برساند.تامین مالی این شرکت بورسی در صورت موافقت سازمان بورس از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال خواهد شد.

بنابراین گزارش، شرکت بازرگانی پتروشیمی مالک 51.5 درصدی این شرکت به حساب می آید.

انتهای پیام

-ده درصد ضرر در کل پرتفو رقم سنگینی است الان شده 5 درصد جبران ان 5 درصد ورساندن ضرر به محدوده صفر صفر ومثبت شدن تراز مالی کار راحتی نیست ولی بخشی از زندگی بورسی استوقتی هم خواهد امد گله ای فله ای صد رصد سود محقق خواهد شد این قانون بازار است
-

دعوت وزیر خارجه امارات از ایران برای مذاکره با همه طرف ها

وزیر خارجه امارات با دعوت از ایران به میز مذاکره با همه طرف ها گفت: تشدید تنش‌ها به سود هیچ‌کس نبوده و می‌توان با دیپلماسی جمعی به موفقیت رسید.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از یورو نیوز،  انور قرقاش در سخنرانی دیروز ابوظبی از ایران خواست به میز مذاکره با قدرت‌های جهانی و کشورهای منطقه بازگردد و با حل مشکلات ، اقتصاد را زنده کند. راه توافق همه طرف‌ها با ایران وجود دارد اما طولانی است و صبر و تلاش زیادی می‌طلبد.

وی با اشاره به اختلافات ایران، غرب و کشورهای حاشیه خلیج فارس ، ادامه داد: تشدید این تنش‌ها به سود هیچ‌کس نیست و قویا بر این باوریم که می‌توان در اتاق نشست و با دیپلماسی جمعی به موفقیت رسید. توافق جدید نه تنها شامل برنامه هسته‌ای بلکه باید فعالیت‌های موشکی و دخالت ایران در منطقه را نیز فرا گیرد.

قرقاش هشدار داد نباید بین جنگ و توافق هسته‌ای ناقص ، گزینه بد را انتخاب کرد.

انتهای پیام
-

جزئیاتی از کشف میدان بزرگ نفتی جدید در خوزستان از زبان وزیر نفت

وزیر نفت با اعلام جزئیاتی از کشف میدان بزرگ نفتی جدید در خوزستان گفت : لایه نفت دار به اندازه ۸۰ متر کشف شده که ۵۳ میلیارد بشکه حجم دارد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بیژن زنگنه درباره کشف میدان بزرگ نفتی جدید در خوزستان که دیروز توسط اعلام شد به خبرنگاران گفت: این میدان یکی از عظیم ترین میادین نفتی تاریخ ایران و زیر میادینی مانند منصوری، سوسنگرد و . کشف شده و در فاصله این میادین به اندازه ۲۴۰۰ کیلومتر و عمق ۳۱۰۰ متری ، لایه نفت دار به اندازه ۸۰ متر کشف شده که ۵۳ میلیارد بشکه حجم دارد .

وی با اشاره به آغاز کشف این میدان از سال ۹۵ و امکان گسترش به جنوب غربی و شرقی و نام گذاری آن به اسم نام آوران ، ادامه داد: حجم لایه قدیمی این میدان حدود ۳۱.۳ میلیارد بشکه بوده و حجم نفت جدید هم ۲۲ میلیارد بشکه با ضریب بازیافت ۱۰ درصدی و استحصال حدود ۲.۲ میلیارد بشکه است . توسعه این لایه در قالب میادین جفیر و منصوری پیگیری می‌شود.

انتهای پیام

-الان پرتفو سبک بیش از 60 درصد نقد حالا اگر بازار خدای ناکرده اصلاح قیممت کند در کف خرید وکسب سود مکفی.تمام توضیحات ما جنبه اموزشی دارد بفهمیم چگونه در همه وضعیت های بازار بک کسب سود معامله کنیم زمانی بود بعلت رشد بازار ما یک درصد نقدینگی داشتیم ولی الان 60درصد نقد هستیم
-سخزر جایزه هایی که در پرتفو ماصدرصد رشد کرد370 تومان کجا محدوده 6500تومان کجا.ماندگاری اجباری.الان مادیرا هم جایزه هایش در پرتفو شش ماه ماندگار شد یحتمل ان موقع ممکن است دوبله شود
-ثعمرا -ثاخت حجم معاملات مشکوک است صف خرید هست ولی عرضه هم بالاست
-گروه خودرویی تا این لحظه مثبت .
-خگستر همچنان تا این لحظه صف خرید
-سه سال متوالی بازار سرمایه من دقیق امار دارم رشد کرده سال 1395 تا اول 1396 رشد ارام ولی از اول سال 1396 تا اواخر تابستان 1398 رشد پیاپی از مهر ماه رشد متوقف وبازار بورس چسبیده به سقف حالا بازی شده فنی حرفه ای غیر هیجانی اکثریت هم مشت زن اماتور تشریف دارند وقتی موفق نمیشوند فحش وفحش کاری شروع میشود
-زکشت در گروه زراعت با تقاضا روبروست تا این لحظه
-گروه رایانه مثبت اپرداز -اپ- مرقام -مداران تا این لحظه صف خرید دارند
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فرکتال هنر سازه های چادری کسب درآمد از اینترنت Sarah جهان عشق جدیدترین نرم افزارهای روز دنیا عاشقانه پزشکي دانلود آهنگ جدید