سلام روزبخیر

-کانال ما در تلگرام apsahm@

-گروه خودرو صف های فروش جمع شده است بازارمنبعد ارام ارام بسمت مثبت خواهد رفت روزهای اینده

-شاملا در مقاومت 40000ریال دست بدست میشود

-تلگرام قطع است اماتورها بعضی از سهام ارزشمند را مفت مفت می فروشند وحرفه ای ها هم  می خرند وجمع می کنند

صبح وبیمه 5465 ریال الان 5749ریال. وبیمه الان 5848ریال دوباره امد بالا

-تایرا نمی فروشیم تبلیغ هم نمی کنیم

-دو قسمت وبیمه داریم بلند مدت کوتاه مدت در سود هم هستیم تبلیغ هم نمی کنیمهرکس خودش تصمیم بگیرد

-چند نفر اشرار ترقه بازی راه انداختند تمام شد رفت فرداهای بورس افق بلند مدت بورس روشن ومثبت خواهد بود

-صبر کنید روزی این جماعت همانطور که تشنه ختراک خموتورمادیرا پخش بودند وروزها متوالی برای  خرید این سهم ها صف کشیده بودند در اینده برای تایرا-وبیمه هم صف خواهند کشید درج مطلب به معنای خریدوفروش نیست صرفا نظر شخصی است امروز 98/08/27

-بقول مشهدی ها مو کلاس نمزروم یارانه مه رختن موروم کله پاچه موخوروم

-بخند تا دنیا به رویت بخندد هرگاه تصمیم گرفتم در 12 سال گذشته از چهل سهم فرض طی یک سال دوسال سود بگیرم توکل به خدا شروع کردم تحقق پیدا کرد الان چهار الی پنج سهم است سود ثبت شد پس بقیه اش هم اگر خدا بخواهد وتلاشی مستمر باشد این اتفاق خواهد افتاد

-برادر عزیز بارها گفتم در چهار الی پنج پله سهم بخرید حتما بازی را خواهید بردالان با 1000سهم وارد شپترو شدیم واوضاع را رصد میکنمیک عمر می خواهیم تو این بازار نون بخوریم باید روش درستی را انتخاب کنیمتا چکاپا یک تکانی بخورد مادیرا-پخش-ختراک-شاملا چند برابر چکاپا سود ثبت کردند. ولی مدیریت می خواهد با عجله به پول نخواهی رسید ضرر کردی صبور باش قطعا ضررتو صفر صفر خواهد شد

-گوهران 1200سهم تستی خریدم وضعش تا این لحظه خوب است.محل کار من مثل ازمایشگاه است مدام سهم ها تست میشوند

-تایرا وضعش خوب است

-به نام خدای وبیمه

-گفتم من شاملا جایزه دارم دوهفته گذشته اصلا خریدی از این سهم نداشتم اتفاقی در محدوده 35000ریال متوجه معاملات مشکوک شدم در خواست ها مشخص بود پول وارد سهم شده امدم اینجا صادقانه گفتم الان شاملا محدوده 40000ریال است.از خدا بخواه تفکرصحیح نظر دادن را به من وبه همه شما بدهد

-الان جایزه مادیرا چون در پرتفو هست ما مجبور به کنترل اجباری مادیرا هستیم تا این لحظه صف خرید وممکن است در بلند مدت از مقاومت 10000ریال عبور کندحالا قیمت جایزه برای ما پایین تر از قیمتهای فعلی تثبیت شده است اما روند صعودی است عین حکایت شاملا

-شاخص کل مثبت اعلام همزیستی مسالمت امیز با قیمت جدید بنزین

-ضرر زمانی اتفاق می افتد که یهو وارد یک سهم میشوید.سود زمانی اتفاق می افتد که در چهار الی پنج پله وارد سهم میشوید

-حق تقدم مادیرا هم صف خرید است به عبارت فنی  حق تقدم مادیرا با حمایت حقوقی سهم همراه شده است

-ختراک از مقاومت 11000ریال عبور کرده است.

-بعضی ازسایتها باز نمیشود وتعدادی هم باز میشود روند دیده بانی بازار با مشکل مواجه است نگاه سرعتی ممکن نیست

-ارزش معاملات بورس تا این لحظه 862 میلیارد تومان یحتمل تا اخر وقت از مرز 1000میلیارد تومان عبور خواهد کرد

-صفهای خریدمعتبر نیستند چون عرضه ها هم بالا است

-جایزه ختراک هم در پرتفو نقطه قوتی استثروت در بورس با روند های کوتاه مدت حاصل نخواهد شد ولی در بلند مدتزنجیره سود ساخته خواهد شد

-رفتار تایرا دقیقا میگه  منتظر حرکتم دربلند مدت باش

-تا پایان وقت کاری بورس ممکن است ارزش معاملات بورس به مرز 1100 میلیارد تومان برسد تکرار روزانه این حجم معاملات نوید رشدی پایدار را در بورس میدهد

-گوهران مقداری صف خرید شد تا این لحظه صبح گفتم وضعش خوب است این نتیبجه دیده بانی مستمر است

-ارزش معاملات روزانه بورس الان 1076میلیارد تومان دقیقا قبلا گفتم تا اخر وقت به 1100میلیارد تومان خواهد رسید

-تا فردا خدا نگه دار

-

-

-

-

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پمپ آب احقاق . متنفرین بارسلونا نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان سیار تیلدا آبی فیروزه ایی دچــآر باید بود..