سلام روزبخیر

-کانال ما در تلگرام apsahm@

-سلام پاسا گل 7400ریالی که الان در محدو.ده 8040ریال معامله میشوی گلی در سبد من

-سلام وبیمه 5400ریالی که الان در محدوده 6220ریال معامله میشوی گلی در سبد من

-سلام سهم جایزه کاسپین 16000ریالی که الان در محدوده 21100ریال معامله میشوی گلی در سبد من

-سلام سهم جایزه ختراک میانگین 7000ریالی که الان در محدوده 11615ریال معامله میشوی تو گلی هستی در سبد من

-سخزر هم سهم جایزه ای در سبد من میانگین قیمت زیر 3700ریال الان در محدوده 6500ریال
-مادیرا- شاملا هر دو جایزه هستند در سبد ما هر کدام 40 الی 50 درصد درسود هستیم.اصل ماجرا این است صبر توکل به خدا وتحقیق.
-وبیمه  الان 6316ریال دمت گرم.400ریال 800 ریال هم افت بکند فعلا فروشنده نیستیم
-شاخص کل در مرز 316هزار واحد ورشد امروز 2101واحد تا این لحظه
-فرض اصلاح قیمتی هم اگر در اینده باشد 5 الی 6هزار واحد وشاخص کل از محدوده 110هزار واحد براحتی به محدوده 320 هزار واحد وبعد330 هزار واحد صعود خواهد کرد
-نه نه فعلا نه پاسا الان در محدوده 8000ریال وخبری از نزول به محدوده 7400ریال مشهود نیست
-وبیمه 6385ریال اخرین کف کشف روند 5400ریال توسط ما
-پاسا کشف روند توسط ما محدوده 7400ریال الان 8203ریال
-مشق من به شما تمرین کشف روند به روش خرید پله اول تستی.به هر علتی هر سهمی را که بخواهید بخریدالبته در شرایط عادی بله قبول دارم در شرایط استثنایی زمان برای خرید خمحدود است ودر حجم سنگین باید سریع خرید ولی در شرایط عادی خرید پله اول تستی کل داستان بورس در همین دوخط خلاصه میشود اما فاکتور های خرید وکشف التر ناتیوهای. نیاز به 1-تجربه ده ساله در بورس2-اموزش کافی 3-شناخت کافی از بازار سرمایه دارد.
-

بررسی لایحه بودجه ۹۹ در جلسه سران قوا / کاهش ۷ درصدی مالیات شرکت ها

در جلسه امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا ، منابع درآمدی و مصارف هزینه ای و تاثیرات اصلاحات ساختاری بودجه بررسی شد و برخی از کاهش ۸ درصدی مالیات شرکت های خصوصی خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جلسه امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا با حضور اعضاء و سران سه قوه ، پس از گزارش رئیس سازمان برنامه و بودجه  مختصات بودجه سال 99 ، منابع درآمدی و مصارف هزینه ای و تاثیرات اصلاحات ساختاری بودجه بررسی شد .

براساس این گزارش، طبق قسمتی از بخشنامه بودجه سال ۹۹ که مهرماه توسط رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شده ،اصلاح پایه های مالیاتی، کاهش نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها و افزایش مالیات بر کالا و خدمات و پوشش مالیاتی، کاهش معافیت های گسترده مالیاتی و عوارض گمرکی ، مورد توجه واقع شده و در میان برخی از کاهش مالیات شرکت ها از 25 به 18 درصد و افزایش مالیات نهادهای عمومی و دولتی به 30 درصد خبر داده اند.

انتهای پیام

-پا سا تا این لحظه در8213ریال صف خرید
-خبهمن الان 2320ریال هزاران سهامداری که فروخته اند ودر این سهم حضور ندارند واقعا خبهمن ذوبی دیگر بود
-وبیمه الان 6400ریال خریداریم در کف هفته های قبل 5400ریالالتماس نکن نمی فروشیم

-سخزر امسال قبل از افزایش سرمایه یک خرید تستی در حجم محدود بوده 30000سهم افزایش داشته از اورده وانباشته

جمع خرید138091018ریال

جمع فروش سهم وحق تقدم 163608014ریال

یک سود در بالا مشهود است

اما سهام جایزه  بالای 9000سهم است کمپلت مجانی.تا اینجا همه چیز عادی

اما در شش ماه گذشته قیمت سهم از محدوده 3500ریال تا محدوده قیمتی امروز 6653ریال رشد کرده است فرض تا همین جا هم وضعیت عادی

ولی زمانی که در سبد من پنج الی شش سهم جایزه از سهام متنوع جا خوش می کند وقابل فروش نیست یک درمیان قیمت همین جایزه ها دوبله میشود

نمونه مادیرا-شاملا-سخزر- ختراک-کاسپین. فرض تا این مرحله هم وضعیت عادی

تابستان به تعدادی از این سهام سود سالیانه تعلق گرفتهفرض کنید 27/5میلیون تومان

یعنی پوست خربزه های ناخواسته وندانسته واجباری در بورس چشم باز کنی شصت هفتاد میلیون وجه سود را ذخیر ه می کند

تمام این حوداث ساخته وپرداخته روند بازار است ولی یک نکته فنی هست

بهش می گویند سهم چهار وجهی1-حق تقدم2-سهم جایزه3- تقسیم سود سالیانه4-اصل سهمی که خریداری شده است

همین چهار وجه است که از حقوقی ها حقوقی مقتدر میسازد

-بله  اندک اندک زمان تقسیم سود سنگین نماد سبهان نزدیک میشود داداش نماد سنیر را می گویم تابستان همین دوسهم طوفانی به پا کردندوسودهای نجومی ساختند.خوش بود گر محک تجربه اید به میان
-تمام این بازی های شیرین در روند های بلند مدت اتفاق می افتد خرید فروش کوتاه مدت یعنی پریشان حالی ودر ماندگی
- به نوشته های من توجه نکنید حتما در اولین فرصت یک پلن معاملاتی خاص برای خود بنویسید عمرا ندیده ونشناخته همه شما را دوست دارم
-فملی تا این لحظه 502واحد تاثیر مثبت بر شاخص کل گذاشته است
-فملی در گروه فات اساسی تا این لحظه لیدر.یک لیدر قدرتمند
-سینه به سینه ترامپ بازار سرمایه ایستاده ترامپ که عددی نیست بورس با میلیون ها سهامدارش کشور را از هر بحرانی عبور خواهد دادهرکه دارد سرمایه ای در بورس اجرش با امام حسین
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : محدوده ,الان ,مالیات ,بورس ,جایزه ,روند ,معامله میشوی ,مالیات شرکت ,بازار سرمایه ,مصارف هزینه ,افزایش مالیات ,ساختاری بودجه بررسی ,اصلاحات ساختاری بودجه ,تاثیرات اصلاحات ساختاری ,عالی هماهنگی اقتصادی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اعصاب و روان قلب و عروق اطلاعات جامع صنعت ساختمان دانلود فیلم و سریال هم نفس ... دنیای خنده مجله اینترنتی مستر کامنت بی نظیر گرافیک | عکس نوشته اسم